HACCPConsult Banner 1HACCPConsult Banner 5HACCPConsult Banner 3HACCPConsult Banner 2HACCPConsult Banner 4
« [Späť]

Prečo my

Poradenstvo HACCP - ešte stále existuje na Slovensku trend poradenských (konzultačných) spoločností, ktoré pomáhajú pri spracovaní dolkumentácie HACCP, vytvoriť hŕŕŕbu papierov, lebo množstvo vytvorenej dokumentácie je priamo úmerné cene.

Náš prístup je iný, praktický

My sme potravinári, preto čo požaduje norma a legislatíva je samozrejme nutnosť mať zdokumentované (normou požadované dokumentované postupy, legislatívne požiadavky), ale nevytvárame zbytočne veľa dokumentácie. 

Systém má slúžiť a pomáhať firme, chrániť ju, nie nezmyselne vypĺňať a vytvárať papiere.

Je jednoduché ich na začiatku vytvoriť ale zložitejšie udržiavať a najzložitejšie podľa nich aj pracovať.

Máme viac ako 10 ročné skúsenosti a mnoho stálych spokojných zákazníkov. Sme profesionálni, flexibilní a táto práca nás baví. Snažíme sa zákazníkom vyjsť v ústrety vo všetkých oblastiach. 

Okrem Slovenskej Republiky máme skúsenosti ako certifikační audítori a lektori pre akreditovaný certifikačný orgán i v Uzbekistane, Kazachstane, Ukrajine, Čiernej Hore a Dubaii.

Fotky zo zahraničných pracovných ciest

HACCP pre kompostovacie stanice a schvaľovanie Štátnou správou, HACCP poradenstvo a HACCP dokumentácia

Vypracovanie HACCP pre kompostovacie stanice a podpora pri schvaľovaní.
Potrebujete vypracovať HACCP dokumentáciu, hygienický režim, sanitačný poriadok, prevádzkový poriadok, zaviesť HACCP, alebo školenie HACCP v spoločnosti?
Ste tu správne! Buďte serióznym partnerom a vyhnite sa zbytočným pokutám. Nestrácajte čas a kontaktujte nás :) 0907 349 943

[Viac]

ISO CONSULT Slovakia, s.r.o.
Urmince 68,
95602, Urmince

Tel.: 0907 349 943, 0915 956 487
info@isoconsult.sk